Únor 2010

MP č.5

27. února 2010 v 22:08 | Crazy-Nut* |  Módní policie
Ahooj :) Mám teď jarní prázdniny, tak se pokusím sem něco málo přidat ;) A začnu s módní policií. Máme tu další outflit, který můžete ohodnotit v komentářích a podělit se o svůj názor. Moc ráda si to přečtu ;) Vybrala jsem fotku z roku 2005.

Můj názor: ,, Co na to říct? Myslím si, že to vypadá skvěle. Tílko i mini kraťásky jí sluší, boty můj styl sice moc nejsou, ale celkově to Maggie velmi slušelo a podle mě je to velmi povedený outflit na léto. "

A co jsi myslíte Vy? Podělte se o své názory v komentářích. =)

81832109.jpg picture by FanGCH

Opět předčasné radování, nebo vážně definitivní nadšenost?

19. února 2010 v 0:02 | Crazy-Nut* |  News
Je pár minut po půlnoci a s velkou radostí Vám mohu opět oznámit, že tvůrcům se "údajně" podařilo Maggie přemluvit, aby se ukázala v 6. sérii Lost! Nemohu tomu uvěřit. Jen doufám, že už to je definitivní a není to jen nějaký hloupý drb. Protože to by mě teď vážně hodně zklamalo, zase. :( Doufejte se mnou, že se tam vážně na pár posledních epizod objeví, alespoň na chvíli mi to bude stačit, protože ona mi tam prostě na závěr seriálu nesmí chybět. Je to prostě Lost, je to závislost, je to radost, jsou to emoce! (Romíí, zlato, ty víš, o čem mluvím ;) .


Mějte se a smějte se =)

India Splendor - Closing Night

17. února 2010 v 23:37 2007
Zdravím :) Mám tu pro Vás další skvělé fotky, na kterých to Maggie velmi sluší. Akorát mi na pár fotkách příjde, že jí šaty v oblasti břicha trochu rozšiřují, ale hned jsem viděla další a jelikož má tak úžasný úsměv, víte, že i kdyby na sobě měla pytel od brambor, stejně bude vypadat pořád skvěle ;) A co myslíte Vy? :)

adfsrdhfjgk.jpg picture by FanGCH


Columbia Pictures Presents the Los Angeles Premiere of "Superbad"

7. února 2010 v 20:51 2007
Maggie to na této premiéře velmi slušelo :) Jako vždy nádhera :)

adsyfdgfchj.jpg picture by FanGCH