Září 2010

Maggie bude v Twilight =)

29. září 2010 v 19:26 | Crazy-Nut* |  News
Zdravím Vás po pár dnech. (Já vím, já vím :D) Holt opět začala škola, navíc jsem líná něco přidávat, ale věřte mi, snažím se přemlouvat! :D Teď to mělo úspěch, tak snad to bude takhle pokračovat i nadále :)

Každopádně, co se týče titulku, čtete naprosto správně! Dnes se na internet oficiálně dostala zpráva, že Maggie si zahraje v posledních dvou finálních filmech Twilight: Breaking Dawn. Jelikož je tento film o upíří lásce známý po celém světě, tak se díky němu Maggie určitě hodně proslaví. Samozřejmě je slavná i tak, ale přece jenom to bude jiné, než to bylo doteď ;) Já osobně jí tu roli moc přeju a doufám, že jí přinese slávu v dobrém slova smyslu :) Sice Twilight nemusím, viděla jsem první film a nijak nadšená jsem z toho nebyla, byl to spíš průměr, ale dalo se na to koukat. Každýho názor ;)

Doufám, že jsem Vás tím potěšila, mě to udělalo velkou radost :) A brzy se těště na nové články :)
Mějte se hezky, papa =*
Váš Crazy-Nut*

Opening Night of Cirque du Soleir

5. září 2010 v 0:00 2007
Maggie se v roce 2007, konkrétně 23. srpna na otevířacím večírku Cirque du Soleir (Circus of the Sun - Cirkus Slunce) v Californii, což je Kanaďanská zábavná společnost, která se zabývá dramatickým mixem cirkuských umělců a uliční zábavou. Každopádně Maggie to jako vždy velmi slušelo a měla šaty z velmi zajímavého a podle mě i docela netradičního materiálu, nevím, jak se mu říká, v tomhle se zatím moc nevyznám :) Ale měla jsem kdysi z podobného balerínky :) No, podívejte se sami, pokud náhodou víte, co je to za materiál, byla bych ráda, kdybych se to v komentářích dozvěděla, abych to zde doplnila a byla o něco chytřejší :D

tzuhj.jpg picture by FanGCH


28.6. 2010 - 22.8. 2010

2. září 2010 v 23:44 Visits
Pár nedoplněných statistik :D

Navstevnost za minuly tyden (28.6. 2010 - 4.7. 2010) je:
Pondeli: 6
Utery:   6
Streda:  8
Ctvrtek: 5
Patek:   7
Sobota:  5
Nedele:  9

Celkem:  46