About serial

LOST

14. února 2009 v 21:32 | Crazy-Nut*
Aby taky zaplnila trochu rubriku o seriálu LOST, díky kterému se Maggie proslavila, napíšu jsem něco o tomto seriálu. Pokusim se vlastními slovy, tak snad to nebude tak hrozný :D

LOST:

season1

Jak všichni víme, všechno to začalo letem ze Sydney do Los Angeles. Mysleli si, že to bude obyčejný let, jako každý jiný, ale zdání klame. Z ničeho nic se letadlo dostalo mimo kurz a peklo začalo. Potom, co letadlo roztrhlo na 2. části, část zadní spadla do moře a přední část na pevninu. Někteří z letu přežili s velmi malými zásobami. Čekali, že je po pár hodinách někdo najde, ale bohužel ne. Všichni lidé si mysleli, že jsou mrtví. A tak se museli spojit a začít žít na ostrově. Brzy ale zjistili, že nejsou na ostrově sami. Nejen, že na ostrově se objevovali lední medvědi a jakýsi černý kouř (monstrum), ale také tzv. Druzí. Po několika týdnech se jeden z přeživců, Michael rozhodl, že postaví vor, aby zachránil sebe a svýho syna. Bohužel jeho syna si vzali druzí a Michaela spolu s ostatními, co s ním jeli na voru unesli lidi z druhé části letadla. Ty se spolu pak spojily a přidali se k ostatním z přední části letadla. Ale bohužel to dopadlo tak, že Ana-Lucia z 2. části letadla omylem zastřelila Shannon (Maggie), protože si myslela, že to je někdo z druhých.

No tak já myslim, že to stačí. protže celý popis seriálu se jsem už moc nehodí, když už v něm neučinkuje Maggie. Mě osobně stále mrzí, že se Maggie v seriálu objevovala docela málo, ale tak když nepatřila moc mezi ty hlavní postavy, tak se nic neděje, ale mohli jí dát víc prostoru :( Jinak nadále sleduju Lost, stahuju si teď pátou řadu a můžu jenom doporučit. Sice tam není Maggie, ale i tak je to pořád jeden z nejlepších seriálů, co znám! :)
 
 

Reklama