Bubbles

Bubble 0.2 - výsledek

20. srpna 2010 v 23:50 | Crazy-Nut*
Neuvěřitelné, jak ve svém blogu pokulhávám, holt všechno se mění a i když to vypadá, že nemám tento blog, opak je pravdou. A podívala jsem se, že už hodně dlouho jsem tu měla "Bubble" a stále jsem jí nevyrobila a neurčila, jaká věta, respektive vtipná hláška bude v daném obrázku.

A výsledek? Podívejte se sami! Nakonec jsem vybrala od Romči, protože mi přišel k obrázku nejvhodnější a také nejvtipnější :D ;)

bubble02.jpg picture by FanGCH

Bubble 0.2

8. června 2009 v 17:19 | Crazy-Nut*
Pokud máte chvilku času se tu zdržet, tak se pozorně podívejte na tento obrázek pod textem a jestli Vás napadne něco vtipného, ať už více, nebo méně, tak napiště do komentářů a možná Vaše vtipná věta bude v příštím bubble ;) Tak vzhůru do toho, na co Maggie myslí, nebo řiká? x)

normal_hq008-8.jpg picture by FanGCH

Bubble 0.1 - výsledek

24. května 2009 v 23:20 | Crazy-Nut*
Koukala jsem se do Medií a narazila jsem na tuhle rubriku a co nevidim, že jsem ještě nevyhlásila bubble 0.1. Ze 3 poslaných komentářů se mi nejvíce líbil od Lizzie. Více v následujícím obrázku ;)

bubble01.jpg picture by FanGCH

Bubble 0.1

30. ledna 2009 v 23:02 | Crazy-Nut*
A že mi to trvalo, než jsem se rozhodla jsem něco dát, ale tak řekla jsem si, že mám čas a klid, tak jsem teda něco dám. Takže jsem Vám dám fotografii (koho jiného, než Maggie) nějakou vtipnou, nebo kde dělá nějaký xichtík a Vy napíšete do komentáře, co si myslí, nebo co říká. Ten nejlepší, nebo i víc, podle toho jak Vám to půjde, dostane ode mně diplom, s čím bude chtít ;)

Neočekávám, že bude psát hodně lidí, ale snad nějaký človíčkové něco vtipného napíšou a tady je již zmiňovaná fotka, tak hodně štěstí :)

normal_05LAComicBookAndScienceFi-3.jpg picture by FanGCH
 
 

Reklama