Filmografie

2003 - 12 Mile Road

26. dubna 2009 v 0:29
UPDATE: 16.1. 2011 - Tento film jsem měla konečně tu možnost vidět a musím říct, že Maggie roli puberťačky Dulcie zvládla perfektně a její postava mě v tomto filmu strašně moc bavila :) I film nebyl vůbec špatný :)

normal_12MileRoadPromotionalStills3.jpg picture by FanGCH

O filmu:

Rozvedená matka Angela žije spolu se svojí 16-ti letou problémovou dcerou Dulcie ve velkoměstě. Její otec žije na farmě, kam se právě přistěhovala jeho nová přítelkyně společně s její dcerou Roxie, které je stejně jako Dulcie. Angela už to s Dulcie nezvládá a neví si s ní rady a rozhodne se, že jí pošle na letní prázdniny k otcovi na farmu. Stephen (otec) si myslel, že to nebude tak strašné, jak mu Angela popisovala, nakonec se však ukázalo, že měla pravdu. Dulcie si musela zvyknout, že jen tak zpět domů se nedostane a postupně se začala bavit i s Roxie, se kterou se skamarádila a pomáhala jí, když jí bylo nejhůř. Roxie společně se svým přítelem otěhotněla a její mamka Leah si nepřála, aby měla dítě a svatbu takhle mladá, ale Roxie jí neposlechla a rozhodla si dítě i přesto nechat a vdát se. Po svatbě se musela Dulcie vrátit s Angelou do velkoměsta a tam začala být zase problémová a nešťastná. Mezitím Leah Stephena opustila. A když Dulcie zjistila, že Roxiino dítě je na tom špatně, neváhala, utekla a odjela zpět na vesnici. Bohužel její dítě sice porod přežilo, ale kvůli zdravotnímu stavu zemřelo. Potom všem se nakonec Angela se Stephenem dali dohromady a tvořili zase společnou rodinu jako dřív a Dulcie se chovala úplně jinak, než předtím :)

2002 - Murder in Greenwich

30. listopadu 2008 v 22:03 | Crazy-Nut*
V roce 2002 si Maggie zahrála ve filmu Murder in Greenwich (Vražda v Greenwich).

http://ecx.images-amazon.com/images/I/512JFJZVQJL._SL500_AA240_.jpgO filmu:

Na konci 90. let Marka Fuhrmana (Christopher Meloni) plně zaujala nevyřešená vražda mladé dívky v Greenwich, Connecticut. Když se Kennedyovi synovci Tommy a Michael Skakel stali přímými podezřelými, byly tohoto případu plné noviny, ale nakonec byl zapomenut. Mark se však nevzdává a za pomoci detektiva Stevea Carrolla (Robert Forster) dostane vraha před soud a odkryje závoj tajemství brutálního zločinu téměř po pětadvaceti letech.


 
 

Reklama