Kdo s koho?

Maggie vs. Hayden vs. Kristen - vyhodnocení

28. května 2009 v 23:53 | Crazy-Nut*
Tak už jsem si našla chvilku a ukončuji hlasování. Bylo to vážně těsné, ale nakonec o jeden jediný hlas vyhrála Kristen. No nezbývá mi nic jiného, než gratulovat a uvidíme zda příště Maggie vyhraje ;)

winner.jpg picture by FanGCH

Maggie vs. Hayden vs. Kristen

30. ledna 2009 v 23:31 | Crazy-Nut*
Tak tohle bude těžký boj. Kdo asi nakonec vyhraje. Takže hned z kraje je na fotce Maggie, uprostřed herečka Hayden Panettiere, kterou můžete znát především ze seriálu Heroes, který btw mám moc ráda :) a nakonec vpravo Kristen Bell, která si v jmenovaném seriálu také zahrála :)

Můj názor: ,, Já bych řekla, že tenhle účes sluší všem třem, ale já budu stejně stát za Maggie, i když obě herečky mám taky ráda :) Já už nevim, co bych psala dál, mně se líbí všechny, ale nejvíc prostě Maggie. "

Tak rozhodněte!

Maggie (vl.), Hayden, nebo Kristen?

http://www.noiportal.hu/images/cikkek/7672_maggie_grace.jpg

Maggie vs. Autumn - výsledky

27. prosince 2008 v 22:36 | Crazy-Nut*
Souboj mezi Maggie a Autumn dopadl tak, že jste hlasovali hlavně pro Maggie, Autumn neměla šanci. Takže nezbývá mi nic jinýho, než pogratulovat Maggie a snad bude mít štěstí i dál! ;)

maggiegrace.jpg picture by FanGCH

Maggie vs. Autumn

16. listopadu 2008 v 17:56 | Crazy-Nut*
Komu to podle Vás sluší nejvíc? Hlasujte pls v anketě a když tak napiště i nějaký ten názor do komentářu x)

Můj názor: ,, Určitě to oboum moc sluší, ale víc se mi líbí Maggie. Samozřejmě ne kvůli tomu, že mám o ní stránky, ale proto, že ten model jak se řiká víc podala, než Autumn."

http://stylefrizz.com/img/maggie-grace-autumn-reeser.jpg

Obrázek z Google.com
 
 

Reklama