Módní policie

MP č.6

2. července 2010 v 21:25 | Crazy-Nut*
Nudíte se? Tak jste tu momentálně správně, mám tu pro Vás další fotku Maggie do módní policie. Kdysi byla Maggie na pikniku a zajímá mě Váš názor na její oblečení ;)

Můj názor: ,, Myslím si, že na piknik je to rozhodně ideální oblečení. I když se mi osobně na Maggie nelíbí ta čelenka. Jinak je hezky sladěná. " :)


5.jpg picture by FanGCH


A co si o tom myslíte Vy? :)

MP č.5

27. února 2010 v 22:08 | Crazy-Nut*
Ahooj :) Mám teď jarní prázdniny, tak se pokusím sem něco málo přidat ;) A začnu s módní policií. Máme tu další outflit, který můžete ohodnotit v komentářích a podělit se o svůj názor. Moc ráda si to přečtu ;) Vybrala jsem fotku z roku 2005.

Můj názor: ,, Co na to říct? Myslím si, že to vypadá skvěle. Tílko i mini kraťásky jí sluší, boty můj styl sice moc nejsou, ale celkově to Maggie velmi slušelo a podle mě je to velmi povedený outflit na léto. "

A co jsi myslíte Vy? Podělte se o své názory v komentářích. =)

81832109.jpg picture by FanGCH

MP č.4

31. května 2009 v 22:12 | Crazy-Nut*
Po nějakém čase se Vás zase budu ptát na Váš názor k tomuto outflitu, co si Maggie kdysi vzala na sebe. Líbí se Vám Magiina kombinace oblečení a doplňků, nebo to úplně zkazila? Vaše komentáře můžete psát do komentářů ;)

Můj názor: ,,Podle mě to tu Maggie velmi sluší. Sluneční brýle jí velmi dobře pasují jak ke tvaru očí, tak i k obličeji. Šaty se mi také líbí, vypadají, že jsou i celkem pohodlné a do velkých veder se také zřejmě hodí. Akorát je škoda, že nemá sladěné boty a kabelku, který se k sobě vážně moc nehodí, jak barevně, tak i k šatům. Jinak si myslím, že to je celkem dobrý outflit do ulic :) Toď můj názor ;)"

Tak tady máte obrázek a můžete se pustit do hodnocení ;)

normal_hq007-1.jpg picture by FanGCH

MP č.3

27. února 2009 v 1:33 | Crazy-Nut*
Po dlouhý době jsem dám zase hodnotit oblečení Maggie, co jsi vzala na sebe.

Nakonec jsem použila fotku z AFI Awards.


Můj Názor: ,,Mě osobně se tahle kombinace oblečení celkem líbí. Kalhoty a pončo jsou sladěný, i stříbrný doplňky se k tomu hodí, trochu mi tam sice vadí to modrý ramínko, ale to neni nic hroznýho. A vlasy má hezky vlnitý :) To je asi tak vše, co bych k tomu měla ... "


51995982.jpg picture by FanGCH

Tak co jak se Vám líbí Magiin model? Napište taky svůj názor ;)

MP č.2

13. listopadu 2008 v 22:46 | Crazy-Nut*
No tak aby tu taky přibilo i něco jinýho, než obrázky, dávám jsem další módní policii.

Dávám jsem fotku, kde je Maggie se svým bývalým kolegou s Lost, Joshem Hollowayem

Můj názor: ,, Na tomto modelu nevydím žádnou chybu. Nejenou, že to bylo určitě moc pohodlný oblečení, navíc jak se řiká v jednoduchosti je krása a tohle se přesně k tomu hodí! :)"

http://www.mycelebrityencounters.com/sites/mdarling/_files/Image/joshmaggiecc.JPG

Tak piště taky své názory :)

MP č.1

18. října 2008 v 21:32 | Crazy-Nut*
Tohle je vlastně 1 článek do módní policie. A co to vlastně módní policie je? Dám Vám jsem obrázek (samozřejmě koho jiného, než Maggie) a Vy budete do kometářů psát Váš názor na oblečení, třeba i na vlasy, make-up a pod. Prostě Váš názor na její model, jak do společnosti, tak i v civilu.

Můj názor: ,, Podle mně to tu Maggie sluší. Je tu hezky sladěná do černobíle kombinace. Navíc se mi moc líbí ty balerínky, kabelka a tříčtvrteční kraťásky. Krása! Maggie prostě ví, jak se dobře oblíknout. :)"

Tak tady máte fotku a můžete napsat i svůj názor ;)

http://www.sofachip.com/wp-content/uploads/2008/05/maggie-grace-2.jpg
 
 

Reklama