News

Prázdniny :)

1. července 2009 v 1:09 | Crazy-Nut*
Ahojky :) Ani se mi tomu nechce věřit, ale tento blog bude mít své 1. prázdniny :D Teda jako on byl minulej rok založenej v Červenci, ale officiálně jsem o něm dala vědět až v Září. :)

No vysvědčení dopadlo skvěle, prospěla jsem a postupuju do 2. ročníku, takže od Září ze mě bude krásná druhačka =) Dostala jsem čtyři 4, fakt hezky se to vyslovuje =D Takže jsem vážně happy =)

Především jsem Vám chtěla popřát krásné prázdniny. Užíjte si je podle sebe, hlavně neztrácejte dobrou náladu, to by byla přece velká škoda, nemyslíte? :) A ty, co mají v Srpnu dělat reperáty, nebo neklasifikace, tak Vám přeju hodně štěstí =) Prostě a jednoduše, mějte se krásně, MVSMR! <3

beach.jpg picture by FanGCH

Objeví se Maggie v 6. sezóně Lost?

24. června 2009 v 21:57 | Crazy-Nut*
MissFaith01.gif picture by FanGCH

Nedávno se na Lost.cz objevila zpráva, že by se v 6. a zároveň poslední řadě seriálu Lost mohla Shannon objevit. Zatím se neví, zda to jsou jenom drby, nebo přece jenom pravda. Všechno se dozvíme až po Comic Conu, který se bude konat v San Diegu. Každopádně, kdyby to byla pravda, bylo by to skvělé, ale raději se držím při zemi, protože ani nevím, jestli ta myšlenka je vůbec reální, takže i Vy to raději neberte moc vážně, aby jste pak nebyli zklamaní ;)

Můžete také hlasovat v anketě ;)

Rozhodni :)

26. května 2009 v 23:08 | Crazy-Nut*
Ahojky, jen jsem Vás chtěla poprosit, jestli by jste nehlasovali tady na mém blogu v Kdo s koho? Mám tam nerozhodné 2 jména a tak bych to ráda ukončila a dala novou anketu ;)

Děkuji a přeji hezký den ;)

Omluva

16. května 2009 v 0:19 | Crazy-Nut*
Omlouvám se, že teď moc nepíšu články, ale nějak to nestíhám, jsem sice na pc každý den, ale nějak Vám nestíhám jsem ani napsat článek. Přidám nový článek dneska večer (v Sobotu). Ale nic neslibuju, protože ve Čtvrtek jsem měla závěr Lost, tak jsem Vám nestihla nic jsem napsat a dneska v Sobotu mám finální díly Prison Break, který si chci taky co nejdřív shlédnout ;)

Prostě až budu mít chvíli, tak Vám jsem něco dám ;)

Veselé Velikonoce

12. dubna 2009 v 23:59 | Crazy-Nut*
Přeji Vám Veselé Velikonoce, ať už je slavíte, nebo ne, prostě si je užíte a tady je ode mě pro Vás menší přání, snad se bude líbit ;)

velikonocepn2.jpg picture by FanGCH

Hlasování

19. března 2009 v 23:09 | Crazy-Nut*
Ahoj, chtěla bych Vás poprosit, jestli by jste nehlasovali pro můj 1. blog v SOTM (site of the month). Samozřejmě nemusíte, je to čistě na Vás, ale tak předem děkuju za hlas a podporu. Jsem tam jako crazynut.sblog.cz (teda za svůj 1. blog, jak už jsem zmiňovala), hlasovat můžete zde.

Just message ;)

10. března 2009 v 23:33 | Crazy-Nut*
Stephanie04.jpg picture by FanGCH
Ahojky, jen jsem Vám chtěla říct, že pokud budete chtít spřátelit i s mim 1. blogem, tak klidně můžete ;) Psala bych Vám normálně komentáře vlastně jakoby za 2 blogy. Někteří z Vás jsou se mnou spřátelený i tam, ale pokud budete chtít i na 1. blogu (konkrétně zde) budu jenom ráda. :)

Asi si řikáte, proč to sem píšu, ale jak jsem se koukala, mám přátel míň, než předtím hlavně z toho důvodu, že hodně jich zkončilo, nebo pořád si vytvářeli nové a nové stránky a tak jsem si řekla, že bych se zkusila zeptat Vás, přece jenom jste opravdu skvělé "sbéčka" ;)

Tak se mějte, papa :)

xoxo Crazy-Nut*

Výzo + hlasování

30. ledna 2009 v 23:36 | Crazy-Nut*
Stephanie05.jpg picture by FanGCH Ahojky, jak všichni jistě víte, včera bylo vysvědčení, takže pokud chcete k němu slyšet pár slov, tak si to můžete přečíst na mém 1. blogu, konkrétně zde. A taky jsem pro Vás připravila hlasování v několika anketách. Byla bych ráda, kdyby jste se zapojily tady, tady, tady a ještě tady. Děkuju předem všem, kteří se zúčastní a přeju hezký víkend =*

xoxo Crazy-Nut*

OMG! Proč pořád něco nefunguje ?!

5. ledna 2009 v 21:36 | Crazy-Nut*
Jsem si myslela, že na blogu.cz už vše funguje jak má, jenomže zase nastal problém. Chtěla jsem změnit obrázky v profilu a ještě tam něco přidat a když to dopíšu a dám uložit, tak se to neuloží a je tam pořád to původní! Já to fakt nechápu, kdo na to má mít nervy? Taky Vám to nefunguje? :(

No každopádně tam zůstanou tyhle obrázky k předchozímu designu :/ Já vim, je to banalita, ale mně to štve, protože se to k tomu designu prostě nehodí a mně se to pak nelíbí, když to neni dodělaný :( No nic, tak se mějte papa =*

Happy New Year 2009

31. prosince 2008 v 22:27 | Crazy-Nut*
Přeju Vám hodně štěstí, lásky, pohody, klidu, úspěchů a především zdraví do roku 2009 a ať je ten nový rok ještě lepší, než rok 2008!

Tady je pro Vás menší přání, btw odjíždím k babičce a vracím se až v Neděli, takže dokud se nevrátim, tak tu nic novýho bohužel nepřibide, tak aby jste to věděli a tady už zmiňované přání ;)

Tak jaký byli Vánoce? =)

24. prosince 2008 v 23:20 | Crazy-Nut*
Ahojky, tak co jaký byli Vánoce? Doufám, že jste dostali, co jste si přáli. Jen pište, jsem zvědavá :D Kdyby Vás náhodou zajímalo, co jsem dostala já, tak si to můžete přečíst na mým 1. blogu, konkrétně zde

Ahoj :)

3. prosince 2008 v 22:32 | Crazy-Nut*
Ahojky, omlouvám se, že nic nepřidávám, ale neni čas :/ Jinak co se týče nefunkčních fotek, pokusim se to dát nějak dohromady o víkendu, ale nic neslibuju, prtz některé fotky se hledají opravdu blbě :(

Dále jsem Vás chtěla poprosit, aby jste se zapojily do hlasování, abych to potom mohla ukončit a zase pokračovat dál ;) Takže pokud chcete, můžete hlasovat tady, tady a ještě tady. Děkuju moc :)


Tak se mějte hezky, budu přidávat hlavně o víkendu ;)

Have a nice day =)

xoxo Crazy-Nut*

Nefunkční fotky

26. listopadu 2008 v 21:56 | Crazy-Nut*
Ahoj, jak jste si někteří z Vám mohli všimnout, tak se nezobrazují fotky. Pokusím se to všechno dát do pořádku, ale stránky od kterých jsem čerpala fotky se z ničeho nic přemístily na jiné stránky o Maggie, kde neni tolik přidaných a docela mě to naštvalo, že to nejde. Nevim, za jak dlouho to zase dám dohromady a navíc taky toho času na PC moc neni, takže uvidíme ...

Každopádně doufám, že se na mně za to nebudete zlobit, ale tak měla jsem si radši nahrávat na photobucket, nebo na blog, ale tak to už nevrátim.


Děkuju za pochopení, přeju hezký den :)

Hey guys! x)

15. listopadu 2008 v 22:39 | Crazy-Nut*
Stephanie06.jpg picture by FanGCH Ahoj lidi :)

Jen jsem Vás chtěla poprosit, aby jste se zapojily do HOT or NOT? a Photo of the Moment. Byla bych moc ráda, kdyby jste hlasovali, udělali by jste mi opravdu velkou radost! x)

Jinak se snažim postupně vše doplňovat, hlavně Media a různé fotky atd. Moc mě to baví a doufám, že se Vám tu bude líbit, i když třeba nepřidávám tolik, ale o to nejde, prostě přidávam jak je čas a taky i nálada ;)

Tak se mějte hezky a přeju hezký víkend a vlastně i ty prázdniny, když je v Pondělí volno =P

xoxo Crazy-Nut*

Nové Projects

29. října 2008 v 23:07 | Crazy-Nut*
Jak jste si někteří z Vás mohli všimnout, změnila jsem v profilu Current Projects. Na imdb.com na profilu Maggie Grace jsem našla, že točí hned 2. filmy a to Catch .44, což bude nejspíš nějaký horor a druhý s názvem Malice in Wonderland, což bude film asi podle nějakého seriálu, co jsem našla na Google. No nevim, jestli jsem to napsala dobře, ale každopádně jsem to změnila a udělala jsem aspoň nějakou aktualizaci. Tak se mějte a byla bych ráda, kdyby jste napsali komentáře k předešlím článkům. Jsou to opět fotky z roku 2003 a tentokrát už všechny doplněné, takže můžu začít i s rokem 2004, co se týče rubriky Apperance :)

Tak přeji hezký den =*

Všechno nejlepší, Maggie! :)

21. září 2008 v 23:04 | Crazy-Nut*
Dnes 21.9. 2008 slaví Maggie Grace své 25. narozeniny.
Já jí přeju z celého srdce všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky, pracovních úspěchů
a hlavně zdraví! Text v přání je napsaný anglicky, ale to je jedno, stejně jí přeju to, co jsem psala už tady :). Tak ještě jednou, vše nej!
 
 

Reklama