News

Comeback & Update

15. srpna 2012 v 23:07 | Crazy-Nut*
Zdravím Vás všechny, kteří si toho náhodou přečtete. Vracím se konečně po roce a pár měsicích zpátky k mému blogu o úžasné herečce Maggie Grace. Jelikož jsem přes minulý rok i částečně letošním byla vytížená školou a následnou maturitou, kterou mám mimo jiné úspěšně za sebou a už i pracuji jako Kosmetička, jsem se rozhodla opět zkusit své štěstí a nějakým způsobem zase trochu oživit a i zviditelnit blog. Bylo mi líto, že to tu je takové prázdné, ale to se již mění. Zatím se chystám ještě předělat pár starších článků a dodat spoustu staro-nových fotek Maggie z různých akcí, červených koberců atd. Takže prosím chvilku strpení, než tu vše bude, tak jak chci a mělo by být :)

Děkuju za pochopení a těším se na Vaše (doufám) stálé návštevy :)

Vaše Crazy-Nut* :)

Raise Your Glass for 2011! :D

1. ledna 2011 v 23:43 | Crazy-Nut*
Zdravím Vás v novém roce 2011 :) Chtěla bych všem popřát hodně štěstí, mnoho lásky, dostatek peněz, klid a pohodu, úspěch v práci, nebo ve škole. Přeji také, ať se Vám splní Vaše vytoužené sny a především to nejdůležitější - zdraví. Protože nikdy nevíte, co se stane ať už Vám, nebo Vašim blízkým. Dávejte na sebe i na své nejbližší pozor, pomáhejte si, nebuďte na sebe zlý. Všichni víme, kolik je na světě zla, tak proč se nepokusit to změnit už kvůli lidem, na kterým nám záleží :)

Jinak co se týče roku 2010, byl to ten nejlepší rok, co jsem mohla zažít, především díky mému příteli, který je naprosto úžasný a dokáže mě podpořit a pomoct mi, když mi občas není dobře a vždycky se s ním cítím šťastná a v bezpečí =) Poznala jsem osobně i přátele z netu, kteří jsou pro mě velmi důležitý a mám je strašně moc ráda :) Byla jsem i na dalším koncertu mé milované zpěvačky P!nk a bylo to dokonalý! Takhle bych mohla vzpomínat i dál, byli i špatné věci, které jsem myslela, že nezvládnu, nakonec jsem to však dokázala a přeju si, aby se to už nevrátilo. A věřím (a chci tomu věřit), že rok 2011 bude ještě lepší! Doufám, že to tak bude i u Vás ;) Mějte se krásně a užívejte si naplno nové dny v novém roce :)

4.12.2010 - Let's go write on blog! =D

4. prosince 2010 v 21:45 | Crazy-Nut*
Ahoj všichni :) Po skoro 2 měsících se konečně ozývám na blog. Já vím, je možná škoda, že to tu zanedbávám, ale holt občas není čas, nálada, nebo dám přednost sledování seriálů. Když mě nějaký chytne, nemůžu přestat si nepustit denně min. 1 díl, je to pro mě jako droga =D Tak to prostě je. Někdy mě to chytne, někdy zase omrzí. Nechci se stále opakovat, protože to stejně nemá asi žádnou cenu, každopádně se tu na to zase vrhnu, začalo se mi po blogu stýskat. Je mi líto, to tu jen tak nechávat, když vím, že to tu můžu udělat zajímavý pro pár lidí, co to tu zřejmě mají rádi =)

Abych nemluvila jen o sobě a blogu, jak se máte? =) Chytá Vás už Vánoční nálada? Nebo k Vám příjde až pár dní před samotnýma Vánocema, jako to je třeba u mně?=)

Maggie bude v Twilight =)

29. září 2010 v 19:26 | Crazy-Nut*
Zdravím Vás po pár dnech. (Já vím, já vím :D) Holt opět začala škola, navíc jsem líná něco přidávat, ale věřte mi, snažím se přemlouvat! :D Teď to mělo úspěch, tak snad to bude takhle pokračovat i nadále :)

Každopádně, co se týče titulku, čtete naprosto správně! Dnes se na internet oficiálně dostala zpráva, že Maggie si zahraje v posledních dvou finálních filmech Twilight: Breaking Dawn. Jelikož je tento film o upíří lásce známý po celém světě, tak se díky němu Maggie určitě hodně proslaví. Samozřejmě je slavná i tak, ale přece jenom to bude jiné, než to bylo doteď ;) Já osobně jí tu roli moc přeju a doufám, že jí přinese slávu v dobrém slova smyslu :) Sice Twilight nemusím, viděla jsem první film a nijak nadšená jsem z toho nebyla, byl to spíš průměr, ale dalo se na to koukat. Každýho názor ;)

Doufám, že jsem Vás tím potěšila, mě to udělalo velkou radost :) A brzy se těště na nové články :)
Mějte se hezky, papa =*
Váš Crazy-Nut*

All in One ;)

29. května 2010 v 0:55 | Crazy-Nut*
Zdravím Vás. Právě teď je Páteční, respektive už Sobotní noc a cítím se naprosto úžasně :)

Byla jsem na promítání posledních dílů Lost <3 Co na to říct? Úžasné, skvělé, dojemné, nádherné, nejlepší <3 Ani to nejde vyjádřit :D Seznámila jsem se už i osobně se 3 úžasnýma holkama, se kterýma se ještě zítra (v Sobotu :D) uvidím :) Po promítání se skoro všichni vydali v čele s Thomasem (admin stánek lost.cz ;)) do hospody, aby jsme to pořádně oslavili :) Výborně jsme si pokecali, dokonce i s Tomášem, máme s ním i fotku, taky rozdával pro všechny různé předměty s logem lost.cz, které si můžete normálně objednat přes shop ;) Dnešek byl naprosto úžasný, budu na něj hodně vzpomínat a jen v tom nejlepším =) Jsem ráda, že sem měla možnost se dostavit, litovala bych, hodně. Každopádně se mi splnilo přání, i o kterých se mi ani nesnilo. =) Fotky budu mít později, ale určitě je zveřejním i zde. x)

Především jsem se chtěla velmi omluvit za žádné nové články, ale mám toho moc ve škole. Strašně moc učení se na mě teď nahromadilo a musím spoustu známek ještě opravit, takže mám ještě hodně, co dělat. Věřím, že to chápete a až mi učení poleví, určitě se můžete těšit na nové články :) Přece jenom se mi po blogaření stýská, je to radost a možnost poznat nové lidi (viz. třeba dnešek ;)).

Mějte se krásně, užíjte si víkend, hlavně, ať se Vám ve všem daří =*

Apology x)

16. dubna 2010 v 20:11 | Crazy-Nut*
Ahoj všichni :) Moc se omlouvám, že se tu přes týden neobjevilo nic nového, ale měla jsem střevní chřipku, takže ta poslední věc, co bych chtěla dělat, je být na pc. ;) Uvidím, jestli se tu něco málo objeví, i když asi moc ne, protože budu muset dohnat všechno učení a dopsat testy. :( A už teď se mi do toho vůbec nechce :D No co, takový už je život. :) Tak se mějte hezky a přeju pěkný slunečný víkend! =)

Opět předčasné radování, nebo vážně definitivní nadšenost?

19. února 2010 v 0:02 | Crazy-Nut*
Je pár minut po půlnoci a s velkou radostí Vám mohu opět oznámit, že tvůrcům se "údajně" podařilo Maggie přemluvit, aby se ukázala v 6. sérii Lost! Nemohu tomu uvěřit. Jen doufám, že už to je definitivní a není to jen nějaký hloupý drb. Protože to by mě teď vážně hodně zklamalo, zase. :( Doufejte se mnou, že se tam vážně na pár posledních epizod objeví, alespoň na chvíli mi to bude stačit, protože ona mi tam prostě na závěr seriálu nesmí chybět. Je to prostě Lost, je to závislost, je to radost, jsou to emoce! (Romíí, zlato, ty víš, o čem mluvím ;) .


Mějte se a smějte se =)

Menší novinky ze života milované Maggie :)

15. ledna 2010 v 23:48 | Crazy-Nut*
Ahoj :) Snažím se teď pomalu, ale jistě zase zpátky dostal do blogařské nálady ;) Ale zpátky k novinkám. První novinku, o které jsem chtěla hovořit, se jedná o možném návratu Maggie do seriálu Lost, kde stvárnila namyšlenou, ale ve finále velmi objetavou a milující Shannon Rutherford. Jak někteří z vás se tu mohli ve starších novinkách dočíst, původně to vypadalo na to, že Maggie se v poslední řadě objeví, po pár měsících to zase padlo a teď se neví.

Její účast je stále ve hvězdách a i když návrat na pár epizod odmítla, tvůrci se jí však nadále snaží přemlouvat. Můžeme všichni jen doufat, že nakonec uleví od svého názoru, že se momentálně chce věnovat své filmové kariéře. A s tím také souvisí druhá novinka, o kterou se mohu podělit díky Sue :) Údajně by se měla objevit v akčním filmu Faster, kde se objeví takové hvězdy jako je např. Salma Hayek. Jelikož to píšou na csfd.cz, tak by to snad měla být pravda x)

Tak přeju Maggie ať se jí daří v její filmové kariéře i v osobním životě, strašně moc jí to přeju x)

Happy New Year 2010 =)

31. prosince 2009 v 23:07 | Crazy-Nut*
A je to tu, nový rok právě teď začal a já Vám chci popřát v novém roce 2010 hodně štěstí, lásky, pohody, úspěchů, peněz a hlavně zdraví Vám přeje Crazy-Nut*. Ať se Vám splní všechna Vaše přání a sny. Jděte za svými sny, nevzdávejte se! A když už si nedáte žádně přecevzetí, nesmutněte, člověk se má rozhodnout a udělat něco, co chce, z minuty na minutu, jinak to nemá smysl! :) Mějte se krásně a věřte si a nenechte se srazit, všichni jsme úžasní a máme na to! =) Tak, happy new year 2010 ;)

Merry Christmas :)

24. prosince 2009 v 1:07 | Crazy-Nut*
Milý návštěvníci, přeju Vám Veselé Vánoce, pořádně si je užíjte a tady ode mě malá drobnost pro Vás všechny ;) Have a nice day! :)

Bad news? :'(

6. listopadu 2009 v 21:47 | Crazy-Nut*
Photobucket

Ani nevím, jak začít, protože ještě teď jsem z toho v šoku a nemůžu tomu uvěřit. Ale vím jistě, že mě to strašně zklamalo :(

Pokud toto čtou věrní fanoušci seriálu Lost (což jsem pochopitelně i já, viď Romčo? ;)). A někteří z Vás si asi pamatují, že jsem o prázdninách psala, že Maggie bude v 6. sezóně. Jenomže, to nebylo podtvrzený, ale i tak jsem tomu chtěla strašně moc věřit, bohužel můj hodně malý optimismus zase zmizel tak rychle, jak přišel. Dneska jsem četla v novinkách na Lost.cz, že hodně herců, kteří v seriálu už nehrají, protože jejich postavy byli zabité, by se rádi zase objevili v seriálu. Ale jim štěstí nepřeje, ale naší Maggie mohlo, protože jí nabídly, že by se na pár epizod mohla objevit. Čekala jsem, že za to bude ráda a s velkou radostí nabídku příjme. Objevila se však zpráva, že se Maggie rozhodla, že se nezůčastní natáčení již zmíněné 6. sezóny, protože by se ráda věnovala jiným filmovým projektům. Ze štábu to zatím nikdo oficiálně nepotvrdil, ale já už si raději zbytečné naděje dělat nehodlám. Je mi to líto, protože jsem na ní těšila, ještě naposled <3 :( Njn, nedá se nic dělat, takový je život, je to její rozhodnutí a i když se mi to nelíbí, musíme to holt respektovat ...

Everything is fine. Thanks. ;)

17. října 2009 v 21:26 | Crazy-Nut*
Děkuju za Vaše rady, informace, co tu byli předtím, už zase na svém místě. Některé věci, jako affiliates a mojí ikonku jsem nechtěla kódovat, protože než bych to tu zase nakódovala, tak bych se asi zbláznila :D Naštěstí na mém sblogu to je jednodušší. :D Jinak si můžete změnit, že na imdb změnily Maggiiny filmy, tak snad už to tak bude nastálo, protože to snad pořád mění a pak vůbec nevim, co je nastálo a co neni vůbec pravda. :( Tak ještě jednou děkuji =*

To si ze mně dělají srandu, ne?

16. října 2009 v 21:03 | Crazy-Nut*
Zdravím své věřné a milé návštěvníky. Chtěla jsem se Vás zeptat a zároveň postěžovat si :D Někteří z Vás, co mají taky založené své blogy na serveru blog.cz, hodně z Vás, jako třeba já mělo vyplněno v profilu jakoby menu a informace o stránce. Jenomže mi to zmizelo a i když jsem se to snažila přepsat, pořád to blbne a nevím, jak to mám dát zase do pořádku, protože u některých blogů tenhle problém nebyl. Jen jsem se na to chtěla zeptat a jestli by byl někdo tak ochotný mi nějak pomoci. Tak se mějte hezky a předem Vám děkuji =*

Maggie je už 26. let! :)

22. září 2009 v 0:23 | Crazy-Nut*
Píšu tuto úžasnou událost pár minut po půlnoci, což znamená, že jsem prošvyhla officiálně její včerejší narozeniny :( kdybych si dala alespoň tu upomínku do mobilu xD No, stane se, holt jsem neměla čas a zapomněla jsem na to a přitom jsem to minulý týden věděla xD nikdo není dokonalý.

Každopádně mám aspoň teď příležitost popřát Maggie všechno nejlepší k jejím 26. narozeninám. Hodně štěstí, hodně lásky v jejím vztahu s Blakem, hodně úspěchů, jak v její herecké kariéře, tak i v tom osobním životě, dále nějaké ty peníze a především jí přeju pevné zdraví :) Všechno nejlepší, Maggie! Ať se Ti daří =*

Rychlý pozdrav =)

3. září 2009 v 23:06 | Crazy-Nut*
Ahojky :) Jen jsem Vám chtěla především zdělil, že titulek u minulého článku It's the end, neznamená konec blogu, ale mělo to být samozřejmě myšleno jako konec prázdnin. :D Takže, pokud jste si to někdo omylem myslel, tak se nic neděje, stane se, ale tak kdybych rušila blog, tak by to hlavně bylo napsaný v tom článků a nebojte se v žádném případě žádné rušení blogu nemám v plánu, na to mám tento blog až moc ráda a doufám, že Vy také. ;) Tak se mějte hezky a ať se Vám daří :)

It's the end ... :/

31. srpna 2009 v 22:13 | Crazy-Nut*
Tento článek už jste si někteří z Vám mohli přečíst i na mém 1. blogu, ale stejně ho vložím i sem. ;)

Můžete hádat 3x, o čem asi tak budu psát. Uhodli jste? Já myslím, že ano. Jak všichni bohužel víme, začíná už zase ta škola. Ano, taky jsem nadšená :D Ale jediný na co se těšim, jsou moje úžasný kamarádky, po kterých se mi už hrozně stýskalo x) To je asi jediná pozitivní věc =D Jako ještě ty praxe, ale to asi taky nebude letos nic úžasnýho, ale kdo ví. ;)

Každopádně jsem Vám chtěla popřát hodně štěstí v novém školním roce. Ať nepropadáte, ať Vám jde učení v pohodě (popř. taháky =D), no prostě Vám přeju jen a jen to dobré a pozitivní ;) Já jdu letos už do druháku, tak snad to bude lepší, než prvák, ten mi dal celkem zabrat, ale naštěstí teď budem mít míň předmětů, ale asi i tak toho bude hodně. :/

Tak se mějte hezky a hodně štěstí v 1. školním dnu. ;)

Když se z teorie vyklube pravda ... :)

22. srpna 2009 v 23:45 | Crazy-Nut*
Ahojky :) Předpokládám, že nikdo neví z titulku o co se tu vlastně jedná, nebojte se, hned to objasním. Jelikož jsem si z nudy prohlížela Magiiny fotky na stránce, odkud také čerpám fotky do Apperance, prohlížela jsem si její aktuální fotky a co nevidim! :D Maggie je na pár fotkách s nějakým chlapem a hned jsem zjišťovala, jestli spolu něco mají a zjistila jsem, že s ním chodí :D Udělalo mi to radost, protože to Maggie moc přeju, aby měla lásku a hlavně, aby byla šťastná. No, to dost o mém přání, teď pár informací o něm ;)

Takže, jmenuje se Blake Mycoskie, dalo by se říct, že to je herec, nejvíc se ale asi proslavil v reality show The Amazing Race, kde se umístil na 3. místě (více informací na jeho profilu na imdb, zde). A jako důkaz tu mám pro Vás jednu z pár fotek, kterou jsem sama upravila v PF. Osobně neni to žádný krasavec, jako byl třeba Ian, ale jak už jsem řikala, hlavně, ať je s ním Maggie šťastná.

maggieblake.jpg picture by FanGCH


A jako další novinku, kterou jsem taky díky Magiině nové lásce zjistila, že mimo filmů, které jsou napsané v profilu, hraje ve 2 dalších. Info o nich se dočtete v Current Projects ;)

No, to je vše, co jsem měla na srdci Vám s velkou radostí zdělit :) Tak se mějte hezky a užívejte si zbytek prázdnin, papa =*

Jupííí jéééj :D

30. července 2009 v 0:16 | Crazy-Nut*
Felton16.png picture by FanGCH

Asi si řikáte, že jsem se asi úplně zbláznila, i když takové stavy mám celkem dost často xD Prostě a jednoduše, Shannon nakonec bude v 6. sezóně!! Mám z toho ohromnou radost a díky tomu se těším na další a zároveň poslední řadu ještě vííc <3 Původně jsem tomu nevěřila, ale díky mé zlaté Romče jsem zjistila, že tam nakonec vážně bude :) Tak se mějte krásně a radujte se taky ;)

Změna plánu

17. července 2009 v 21:53
Ahojky, jen jsem Vám přišla oznámit, že jsem nakonec k babičce nejela, protože jsem musela jít s mamkou a naším psem Gremlinem na veterinu, protože už ho zase chytli záda a nemohl chodit na zadní packy, no hrůza. Tak mu ta veterinářka, co tam byla udělala neurologický vyšetření a pak mu píchla injekci proti bolesti, ale stejně pořád není ve svý kůži, tak doufám, že bude zítra zase v pořádku ... A navíc jsem tam stejně i tak nechtěla jet, jako babičku zítra uvidim, protože k nám přijede na návštěvu, ale to je jedno, to už tu psát nechci, nebudu se tu tím zabývat ;) Tak papa :)

Odjíždím na víkend

17. července 2009 v 1:29 | Crazy-Nut*
Ahojky :) Doufám, že se máte dobře a že si užíváte prázdniny, co nejlíp. Jen jsem Vám chtěla říct, že o víkendu nebudu mít přístup k internetu, takže se tu nebude nic dít. Až se vrátím, tak jsem určitě a moc ráda něco zase přidám ;) Tak se mějte krásně a užívejte si prázdniny a víkend =*
 
 

Reklama