Past Layouts

Version 1.3 - Don't you want fly with me?

15. srpna 2012 v 23:11 | Crazy-Nut*
Design 1.3 je řekněme trochu jiný, než co tu byly předešlé designy. Snažím se postupně rozvíjet i po této stránce, abych Vám měla pořád co nabídnout i po grafickém umění :) Každopádně je to i takový náznak na seriál Lost, protože začátek seriálu začíná právě v letadle, fanoušci ví ;) Doufám, že se Vám bude líbit :)

Název: Don't you want fly with me? (Nechceš letět se mnou?)

Doba trvání: 4.8. 2012 - ??

Obtížnost: 4/5

Spokojenost: 95 %

Náhled: bude až po změně tohoto designu ;)

Version 1.2 - Shannon & Sayid

21. června 2010 v 22:55 | Crazy-Nut*
Ahoj všichni :) Velice se ještě jednou omlouvám za svou nepřítomnost, ale konečně mám úspěsně uzavřené všechny známky a mám čas se věnovat jak svému 1. blogu, tak i samozřejmě blogu o Maggie. A jako důkaz návratu jsem vytvořila design k tématu vztahu Shannon a Sayida, protože sama jsem šťastně zamilovaná a zadaná :) Fotky jsou z posledního dvoudílu seriálu Lost. Určitě se na něj někdy podívejte, stojí to za to! :)


Version 1.0 - It's good to feel that rain.

18. ledna 2010 v 19:28 | Crazy-Nut*
Rozhodla jsem se udělat změnu designu a myslím si, že je obrovská a nečekaná. Ja osobně jsem s designem spokojená, tak budu ráda za Vaše názory, co si o tomto designu myslíte.

Version 0.9 - Special Friendship

10. září 2009 v 19:15 | Crazy-Nut*
Zdravím :) Konečně jsem si našla čas a klid na změnu designu. Né, že by se mi minulý nelíbíl, ale už prostě není ten letní čas. Jo, venku je stále vedro k zbláznění, ale nechtěla jsem už mít léto na blogu, připomíná mi to moc prázdniny a s ním ty krásné klidné časy bez školních povinností. Tento design jsem zaměřila na přátelství. Mám prostě takové přátelské období, takže jsem se rozhodla udělat design na toto téma.

Design na první pohled vypadá jednoduše a prostě, ale já jsem s ním naprosto spokojená, nemůžu se na něj vynadívat. Můj názor je takový, že má své kouzlo a že nějaký lidi může okouzlit právě svou jednoduchostí a krásou tématu, kterým jsem design vytvořila :)

Doufám, že se Vám líbí, piště mi Vaše názory x)


Version 0.8 - Summer Time

23. července 2009 v 2:54 | Crazy-Nut*
Asi si řikáte, že už bylo načase udělat nový design, ale původně se mi ten předchozí ani měnit nechtěl, ale nudila jsem se a tak jsem zkoušela vytvořit nějaký jednoduchý letní design a tady je výsledek. Byla bych ráda za Vaše názory, přeji hezký den ;)

Version 0.7 - Cute Woman

21. května 2009 v 18:52
Už bylo načase, abych změnila design, předchozí se mi líbil, ale už byl moc okoukaný ;) Tak jsem jsi odpoledne sedla k pc a snažila jsem se něco vytvořit v PhotoFiltru. Nakonec vznikl tento design, myslím si, že není vůbec špatný, ba naopak. Doufám, že se Vám bude líbit, budu moc ráda za Váš jakýkoliv názor ;)

Hezký den, zlata =*

Version 0.6 - Naturalness

18. února 2009 v 23:32 | Crazy-Nut*
Myslím, že už bylo načase změnit design. Tenhle je takový netradiční, tentokrát jsem ho dělala já. Nevim, jak se Vám bude líbit, ale myslim si, že neni zas tak hrozný, ne? x)

Název designu: Naturalness

Doba trvání: 18.2.09 -21.5.09

Obtížnost: 1/5

Spokojenost: 80 %

Design by: Me

Náhled:

Version 0.5 - Fashion Queen

5. ledna 2009 v 0:26 | Crazy-Nut*
Popravdě, jsem chtěla ještě nechat ten předchozí design díl, ale díky tomu, že jsem u svého spřáteleného blogu Miss.Lilly zůčastnila soutěže o nejlepší novoroční přání, které jsem se bohužel zůčastnila jenom já, tak vítěz dostal vyrobený design! No a tady je. Je opravdu krásný, nemám slov!

Takže tento design jsem výmečně nedělala já, ale Miss.Lilly.

Dodělám ještě detaily v profilu, ale to až zítra, musim už jít spát :D

Version 0.4 - Winter Time

15. prosince 2008 v 0:36 | Crazy-Nut*
Jelikož už je zima a za pár dní jsou Vánoce, tak jsem se rozhodla udělat nový design. Nic úžasnýho to opravdu neni, ale tak snad se aspoň někomu bude trochu líbít :D

Version 0.3 - Glamour

26. října 2008 v 0:56 | Crazy-Nut*
Takže jsem vytvořila přes noc nový design, předchozí se mi už nelíbil, ale tenhle tu bude díl :)

Doufám, že se Vám bude líbit, vše už je naštěstí doděláné, já osobně jsem s designem spokojenená, ani jsem nečekala, že bude vypadat takto ;)

Version 0.2 - Pink Girl

28. září 2008 v 21:38 | Crazy-Nut*
Takže jak jste si mohli někteří z Vás všimnout, tak jsem změnila design.
Dal mi docela práci a přitom je takový jednoduchý, nebo nevim jak to říct.
Každopádně si myslim, že se mi celkem povedl, přece jenom nejsem žádný umělec na designy :D
Doufám, že se Vám bude líbit x)

Version 0.1 - Start!

28. srpna 2008 v 23:40 | Crazy-Nut*
Jelikož už oficiálně rozjíždim blog, tak jsem se už také naučila dělat design.
Design je pojmenovaný Start! protože jak už jsem zmiňovala, blog se teď začně rozjíždět, teda aspoň doufám, pokud bude samozřejmě čas!
Název designu: Start!
Doba trvání: 28.8.08 - 28.9.08
Obtížnost: 3/5
Spokojenost: 95 %
Design by: Crazy-Nut*
Náhled: (klik na celý článek)
 
 

Reklama